Wygrana w derbach!!!

Mewa Cigacice 0-4 KS Lech Sulechów

Bramki dla Lecha: Dawid Bajda x2, Nikodem Prządka, Marek Szczepaniak.

Skład Lecha: Pałasik, Ratajczak, Lewkowicz, Heyduk, Woźniak, Fandaliuk, Szawala, Dmitrzak, Prządka, Strzałkowski, Nowakowski.

Pierwsza połowa nie była interesująca dla kibiców, mało akcji, dużo fauli i przerw w grze. Jedyna dogodna sytuacja w pierwszej połowie została wypracowana przez drużynę gospodarzy, na nasze szczęście zawodnik Mewy pomylił się i nie trafił do siatki. Druga połowa zdecydowanie należała do zawodników Lecha. W przerwie meczu trener Dariusz Kurzawa zmienił Patryka Dmitrzaka na rzecz wracającego do gry po dłuższej przerwie Dawida Bajdy, zmiana okazała się kluczowa dla wyniku derbów ponieważ Dawid strzelił dwie bramki które przyczyniły się do wysokiego zwycięstwa.

Szczególne podziękowania należą się kibicom którzy licznie przybyli na mecz i przez 90 minut wspierali zawodników.

Zdjęcia z meczu dostępne w galerii.

Powiązana galeria: