KIEPSKI POCZĄTEK RUNDY REWANŻOWEJ

IEPSKI POCZĄTEK RUNDY REWANŻOWEJ

16 kolejka Klasy Okręgowej Zielona Góra: Lubsko 16 marca 2019 roku godzina 15:00

Budowlani Lubsko : Lech Sulechów 2:0 (1:0)

1:0 Karol Mikołajczuk 9’ (samobójczy)

2:0 Marcin Bławuciak 76’

Żółte kartki: Bartłomiej Szymczak, Jakub Kajetańczyk – Michał Greszczyk, Zbigniew Szymczak

Sędziował: Sokołowski Asystenci: Jankowiak i Palonka

Widzów: 80

BUDOWLANI:1.Szymon Kondycki – 2. Jakub Kajetańczyk (68’ 14.Damian Dworczak) 3.Kamil Skrobania 6.Dawid Walczak 17.Bartłomiej Szymczak (c) 8.Damian Krajewski(90’ 18.Patryk Różnicki) 99. Michał Kuchta 10.Radosław Romanowski 9.Marcin Bławuciak(78’ 5.Adrian Baworowski) 11. Dawid Urban 29. Tymoteusz Dynowski(46’ 16.Dominik Bereźnicki) Rezerwowi: 12.Adam Gembara 21.Bartosz Łapa 7.Patryk Kozioł Trener: Stanisław Słobodzian

LECH: 1. Piotr Siwicki – 5.Krzysztof Hauke(65’ 3.Zbigniew Szymczak) 19.Łukasz Machlik 4.Filip Ratajczak(c) 17.Karol Mikołajczuk(46’ 2.Piotr Lewkowicz 70’ 8.Patryk Przychodzki) 13.Ivan Fandaliuk(83’ 15.Patrk Klóska) 6.Jacek Szawala(87’ 16.Paweł Pałasik) 7.Damian Strzałkowski 11.Dawid Bajda(80’ 18.Marek Szczepaniak) 9.Michał Greszczyk 10.Dawid Leoszko Rezerwowi: 14.Bartosz Heyduk Trener: Dariusz Kurzawa

Budowlani zrewanżowali się Lechowi za jesienną porażkę w Sulechowie. Gospodarze grali agresywniej i przez większą część spotkania przeważali. Od początku narzucili swój styl gry i już w 9 minucie objęli prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Krajewski a Mikołajczuk skierował piłkę do własnej siatki. Ruszyliśmy aby odrobić straty ale animuszu wystarczyło tylko na kilka minut. Zdobyliśmy nawet bramkę niestety ze spalonego. Zawodnicy z Lubska przeprowadzili kilka groźnych akcji ale z dobrej strony pokazał się nasz bramkarz. W 38 minucie sulechowianie przejmują piłkę w środku boiska, przerzut na prawe skrzydło do Greszczyka, który wstrzeliwuje piłkę w pole karne gdzie obrońca zatrzymuje piłkę ręką. Niestety rzutu karnego nie wykorzystuje Leoszko, którego strzał broni Kondycki. Ostatnie pięć minut pierwszej połowy przeważamy ale bez efektów bramkowych.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gospodarzy i chaotycznej gry naszego zespołu. W kolejnych minutach gospodarze przejmują inicjatywę stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji (strzelają niecelnie, bądź obijają słupek lub poprzeczkę). Przewaga Budowlanych przynosi efekt w postaci bramki strzelonej przez Bławuciaka w 76 minucie. Pomimo ambitnej gry, nie udało się doprowadzić do zmiany wyniku.

W sobotę 23 marca o godzinie 15:00 kolejne spotkanie, Lech podejmuje drużynę Zrywu Rzeczyca.

Przed spotkaniem kibice będą mogli zakupić program „Mecz” w którym przedstawiamy informację o: