Konotop 10 października 2018 r. godz. 16:00.

• 1:1 Dawid Bajda 19’ (asysta Nikodem Prządka)
  • 4:2 Dawid Leoszko 61’(z rzutu karnego)
  • 6:2 Mariusz Kwiatkowski 73’
  • 7:2 Mariusz Zieliński 91’

Żółte kartki: Hamrol – Prządka, Strzałkowski, Leoszko

MIESZKO: 1.Mateusz Błoszczyk -22.Konrad Harasimowicz 9.Mateusz Zieliński 18.Krystian Jarosz (c) 2.Rafał Siuzdak 10.Patryk Hamrol 24.Bartosz Drążek (78’ 20.Kamil Wojt) 5.Brajan Drzewiecki (56’ 15.Bartosz Makaryk) 7.Mariusz Kwiatkowski 11.Bartosz Rybicki (70’ 19.Adrian Łukaszyk) 17.Michał Bajon) Rezerwowi:16.Bartosz Marasek Trener: Krystian Głowania

LECH: 1.Piotr Siwicki – 5.Krzysztof Hauke 4.Filip Ratajczak (c) 14.Bartosz Heyduk (61’ 19.Patryk Przychodzki) 16.Łukasz Sołtys (46’ 3.Nazar Ostasz) 9.Jacek Szawala 11.Dawid Bajda 7.Damian Strzałkowski 18. Dawid Lubieniec (66’ 17.Marek Szczepaniak) 6.Nikodem Prządka 8.Dawid Leoszko Trener: Dariusz Kurzawa

Sędziowali: Adam Grygorowicz oraz Paweł Ćwirko i Paweł Pięta
Widzów: 40

Na wniosek klubu Mieszko Konotop mecz 11 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej rozegrany został w środę 10 października. Jak niedogodny to termin spotkania wyjazdowego przekonaliśmy się od początku spotkania rozpoczynając mecz w dziesięciu (jesteśmy drużyną amatorską zawodnicy pracują bądź uczą się więc problemy ze skompletowaniem składu). Dopiero po 15 minutach jesteśmy w komplecie przegrywając 0:1 nie odstajemy od gospodarzy. Przegrywamy kolejne wyjazdowe spotkanie za wysoko (wynik nie odzwierciedla gry) popełniając błędy w obronie oraz rażąc nieskutecznością. Poniżej relacja minutowa z meczu minuta po minucie.

4’ – 1:0 Strata piłki przez naszego obrońcę, szybkie podanie do najlepszego strzelca drużyny
z Konotopu Mariusza Kamińskiego, który wychodzi sam na sam z bramkarzem i zdobywa bramkę.
19’- 1:1 wejście z lewego skrzydła Nikodema Prządki podanie wzdłuż pola karnego i Dawid Bajda kieruje piłkę do siatki.
21’- Kolejna szarża Bajdy zatrzymana przez obrońców gospodarzy.
24’- W krótkim odstępie czasu dwa strzały na bramkę gospodarzy (Sołtys, Leoszko).
28’ – 2:1 Bartosz Rybicki ogrywa obrońców z Sulechowa, strzałem z prawego narożnika pola karnego zdobywa bramkę.
38’- Po rzucie rożnym jeden z zawodników Lecha strzela minimalnie obok bramki.
40’- Doskonała sytuacja Bajdy, którego strzał broni bramkarz z Konotopu.
46’- Atak gospodarzy na posterunku Piotr Siwicki.
47’- 3:1 Strzał z rzutu wolnego broni Piotr, dobitka Kwiatkowskiego trafia do bramki (pasywna postawa obrońców).
51’- Strzałkowski do Lubieńca, który strzela minimalnie obok słupka.
52’- Młody bramkarz Lecha dwukrotnie broni groźne strzały gospodarzy.
54’- 4:1 Kontra w wykonaniu zawodników Mieszka zakończona bramką strzeloną przez Bajona.
60’- Damian Strzałkowski mija kilku rywali wpada w pole karne gdzie jest zatrzymany nieprzepisowo. Sędzia dyktuje rzut karny.
61’-4:2 Dawid Leoszko pewnie egzekwuje jedenastkę.
62’- 5:2 Szybka riposta gospodarzy Makaryk lobem z 18 metrów zdobywa gola dla gospodarzy.
64’- Strzał Szawali broni bramkarz.
66’ – Zawodnik gospodarzy strzela z rzutu wolnego ponad bramkę.
73’- 6:2 Hamrol wykonuje rzut wolny piłkę odbija Siwicki (przy biernej postawie obrońców Lecha) trafia do Kwiatkowskiego, który zdobywa Hat Tricka.
74’- Leoszko wchodzi w pole karne jednak strzela niecelnie.
76’- Ponownie Leo tym razem z rzutu wolnego w mur, dobitkę broni bramkarz.
80’- Koronkowa akcja gości Strzałkowski do Prządki, który odgrywa z pierwszej piłki do Damiana, strzał broni bramkarz Mieszka.
90’- Uderzenie głową Leoszki minimalnie obok bramki.
90+1 – 7:2 Niepotrzebny faul przed polem karnym. Wrzutka z wolnego próba uderzenia piłki głową przez Wojta piłka trafia do Zielińskiego, który strzałem z głowy ustala wynik spotkania.

Przed nami dwa bardzo ważne spotkania w ostatecznej walce o utrzymanie. W niedzielę 21 października o godzinie 15:30 podejmujemy Unię Kunice (Żary)(mecz przełożony z soboty ze względu na święto 5 pułku organizowane na Stadionie Miejskim). Następnie czeka nas wyjazd do Chociul.