Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Rzeczyca
1:2
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Victoria Szczaniec
3:1
Medyk Cibórz
DELTA SMARDZEWO
1:3
Błękitni Ołobok
Bizon Wilkowo
2:3
Woga Chociule
Zjednoczeni Lubrza
6:3
Zorza Mostki
Zenit Ługów
0:8
Lech Sulechów
Sparta Nietkowice
4:4
Mewa Cigacice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk Cibórz
5:1
Sparta Nietkowice
Zryw Rzeczyca
6:1
DELTA SMARDZEWO
Zorza Mostki
2:2
Zenit Ługów
Błękitni Ołobok
4:1
Zjednoczeni Lubrza
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
1:3
Woga Chociule
Lech Sulechów
1:2
Victoria Szczaniec
Mewa Cigacice
5:3
Bizon Wilkowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
DELTA SMARDZEWO
2:1
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Bizon Wilkowo
3:6
Medyk Cibórz
Zjednoczeni Lubrza
4:2
Zryw Rzeczyca
Woga Chociule
0:2
Mewa Cigacice
Zenit Ługów
1:5
Błękitni Ołobok
Victoria Szczaniec
8:1
Zorza Mostki
Sparta Nietkowice
1:5
Lech Sulechów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
DELTA SMARDZEWO
2:3
Zjednoczeni Lubrza
Zryw Rzeczyca
4:1
Zenit Ługów
Medyk Cibórz
1:0
Woga Chociule
Zorza Mostki
2:4
Sparta Nietkowice
Błękitni Ołobok
4:0
Victoria Szczaniec
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
5:2
Mewa Cigacice
Lech Sulechów
13:2
Bizon Wilkowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Wilkowo
3:3
Zorza Mostki
Zjednoczeni Lubrza
0:2
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Zenit Ługów
2:6
DELTA SMARDZEWO
Mewa Cigacice
3:2
Medyk Cibórz
Victoria Szczaniec
2:6
Zryw Rzeczyca
Sparta Nietkowice
1:3
Błękitni Ołobok
Woga Chociule
0:2
Lech Sulechów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
DELTA SMARDZEWO
2:1
Victoria Szczaniec
Zryw Rzeczyca
5:0
Sparta Nietkowice
Zjednoczeni Lubrza
7:4
Zenit Ługów
Zorza Mostki
4:2
Woga Chociule
Błękitni Ołobok
10:0
Bizon Wilkowo
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
0:1
Medyk Cibórz
Lech Sulechów
3:3
Mewa Cigacice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Wilkowo
3:4
Zryw Rzeczyca
Woga Chociule
2:4
Błękitni Ołobok
Zenit Ługów
1:2
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Mewa Cigacice
1:5
Zorza Mostki
Victoria Szczaniec
6:1
Zjednoczeni Lubrza
Sparta Nietkowice
1:4
DELTA SMARDZEWO
Medyk Cibórz
1:2
Lech Sulechów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
DELTA SMARDZEWO
7:1
Bizon Wilkowo
Zryw Rzeczyca
5:3
Woga Chociule
Zjednoczeni Lubrza
7:1
Sparta Nietkowice
Zorza Mostki
2:1
Medyk Cibórz
Zenit Ługów
0:3
Victoria Szczaniec
Błękitni Ołobok
3:2
Mewa Cigacice
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
0:2
Lech Sulechów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Wilkowo
2:4
Zjednoczeni Lubrza
Medyk Cibórz
2:1
Błękitni Ołobok
Woga Chociule
2:0
DELTA SMARDZEWO
Lech Sulechów
4:3
Zorza Mostki
Mewa Cigacice
3:3
Zryw Rzeczyca
Victoria Szczaniec
2:1
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Sparta Nietkowice
3:0
Zenit Ługów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
DELTA SMARDZEWO
3:1
Mewa Cigacice
Zryw Rzeczyca
1:1
Medyk Cibórz
Zjednoczeni Lubrza
4:0
Woga Chociule
Zenit Ługów
3:1
Bizon Wilkowo
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
1:3
Zorza Mostki
Victoria Szczaniec
5:1
Sparta Nietkowice
Błękitni Ołobok
0:1
Lech Sulechów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Wilkowo
1:3
Victoria Szczaniec
Medyk Cibórz
1:2
DELTA SMARDZEWO
Zorza Mostki
3:3
Błękitni Ołobok
Woga Chociule
4:2
Zenit Ługów
Mewa Cigacice
4:0
Zjednoczeni Lubrza
Sparta Nietkowice
4:1
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Lech Sulechów
2:1
Zryw Rzeczyca
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
DELTA SMARDZEWO
2:3
Lech Sulechów
Zryw Rzeczyca
4:1
Zorza Mostki
Zjednoczeni Lubrza
1:4
Medyk Cibórz
Zenit Ługów
1:6
Mewa Cigacice
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
5:0
Błękitni Ołobok
Victoria Szczaniec
2:2
Woga Chociule
Sparta Nietkowice
12:2
Bizon Wilkowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Wilkowo
5:2
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Medyk Cibórz
2:1
Zenit Ługów
Zorza Mostki
4:3
DELTA SMARDZEWO
Woga Chociule
2:2
Sparta Nietkowice
Błękitni Ołobok
0:0
Zryw Rzeczyca
Mewa Cigacice
3:3
Victoria Szczaniec
Lech Sulechów
1:1
Zjednoczeni Lubrza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości