KOLEJNE MECZE ZA NAMI !!!

KS LECH SULECHÓW 3:3 MEWA CIGACICE

Remisujemy derby, po sporych kontrowersjach sędziowskich, tracimy przewagę w postaci trzech bramek i remisujemy 3:3, jak wiemy derby rzadza się własnymi prawymi i statystki się nie liczą. Transmisja meczu była prowadzona przezSportnet TVi widać wszystkie kontrowersje z którymi się nie zgadzamy. Można także sprawdzić pierwsza piękna bramkę Ivana Fandaliuka, która na pewno zapadnie w pamięć kibicom.

Wynik wynikiem, ale tak jak w poprzednim poście, trzymany kciuki za Pawła Gorzelanego, który uległ kontuzji podczas derbów. Wszystkiego dobrego Koji!

Lech Sulechów 4-7(0:3) Dąb Przybyszów

Skład: Siwicki - Heyduk, Machlik, Ratajczak, Hauke - Fandaliuk, Szawala, Strzałkowski - Greszczyk, Schmidt, Grązka

Rezerwowi: Kargul, Klecha, Szczepaniak

Bramki dla Lecha: Schmidt, Grązka, Strzałkowski, Szawala

MEDYK CIBÓRZ 1:2 KS LECH SULECHÓW

Bramki: Strzałkowski, Szawala

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WIELKOPOLSKA 0:2 LECH SULECHÓW

Kolejne zwycięstwo! Wygrywamy w Dąbrówce 0-2 (0:0) i dopisujemy kolejne 3 oczka do kolekcji.

LECH SULECHÓW : ZORZA PORT 2000 MOSTKI 4:3 (2:3)

1-0 Dawid Bajda 6’ (asysta Gracjan Schmidt) 2-0 Damian Strzałkowski 9’ (asysta Ivan Fandaliuk)
2-1 Grzegorz Galas 10’
2-2 Vladyslav Fabrii 17’