Kolejny remis!

Bramki dla Lecha: Patryk Mendera.

Wyjściowy skład: Micewicz, Nowakowski, Ratajczak, Wójtowicz, Sołtys, Lewkowicz, Walkowiak, Hauke, Waloch, Gwóźdź, Bajor.

W II kolejce piłkarze Lecha Sulechów zdołali przywieźć punkt z gorącego boiska w Świebodzinie.
Mecz rozpoczął się od ataków drużyny gospodarzy, którzy kontrolowali grę od początku spotkania. Nasi zawodnicy próbowali gry kombinacyjnej lecz nie potrafili przebić się przez szczelną defensywę drużyny z Ługowa. Jedną z nielicznych okazji naszego zespołu miał Krzysztof Haukę, który strzelił nawet bramkę, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Niestety końcówka pierwszej połowy to błąd naszej defensywy i tracimy bramkę do szatni. Do przerwy 0-1. Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli jeszcze bardziej zmotywowani i głodni zwycięstwa. Mecz stał się wyrównany i wydawało się, że bramka dla Lecha jest tylko kwestią czasu. Świetną okazję zmarnował Zbigniew Bajor, który nieczysto trafił piłkę w dogodnej dla siebie sytuacji. Jednakże piłkarze Lecha nie poddawali się i po raz kolejny w końcówce spotkania strzelają bramkę dającą remis. Kontrę zapoczątkował Filip Ratajczak, który prostopadłym podaniem chciał obsłużyć wychodzącego na wolne pole Piotra Lewkowicza, akcję jednak przerwał brzydkim faulem obrońca gospodarzy, sędzia widząc, że do piłki dobiegnie nasz napastnik Patryk Mendera, puścił grę, dzięki czemu popularny Makaron zdobył wyrównującego gola.